Rury 1.4878

W tej kategorii znajdą Państwo rury 1.4878 – czyli z gatunku stali żaroodpornej o doskonałych właściwościach mechanicznych oraz antykorozyjnych.

Zadzwoń i poznaj naszą ofertę!
Udzielimy Ci odpowiedzi na każde Pytanie

Dystrybutor produktów hutniczych ze stali wysokostopowej Linstar już od 2012 roku dostarcza swoim Klientom wyroby doskonałej jakości, które gwarantują niezawodne działanie przez wiele lat.

Wybierając wyroby hutnicze naszej dystrybucji, stawiają Państwo na niezawodną jakość i perfekcyjne wykonanie, a także wysoką estetykę.

Właściwości rur 1.4878

Stal wysokostopowa gatunku 1.4878 wykazuje doskonałe właściwości żaroodporne, kwasoodporne, a także wysoką wytrzymałość mechaniczną.

W skład stali tego rodzaju wchodzi tytan, który jest znany ze swojej doskonałej twardości i odporności na działanie czynników mechanicznych, między innymi rozciąganie czy naprężanie. Ten pierwiastek odpowiada również za zapobieganie utlenianiu się wyrobów z tej stali oraz za jej właściwości antykorozyjne.

Rury nierdzewne 1.4878 cechują się dobrą skrawalnością, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako elementy różnych konstrukcji, bo łatwo je dopasować do pozostałych elementów. Rura 1.4878 nie nadaje się jednak do polerowania.

Zastosowanie rur 1.4878

Rury żaroodporne ze stali 1.4878 znajdują wiele zastosowań w różnych sektorach przemysłu: przede wszystkim chemicznym jako rury kwasoodporne, motoryzacyjnym, petrochemicznym i energetycznym.

Rura 1.4878 często jest elementem maszyn pracujących w wysokich temperaturach, jak kotły czy wymienniki ciepła. Nadaje się także do zastosowania jako element nośny i konstrukcyjny.