Rury 1.4541

W tym miejscu znajdą Państwo rury ze stali nierdzewnej 1.4541 perfekcyjnej jakości.

Zadzwoń i poznaj naszą ofertę!
Udzielimy Ci odpowiedzi na każde Pytanie

Rury 1.4541 to jeden z niezawodnych wyborów wszędzie tam, gdzie potrzebny jest materiał odporny na korozję i działanie agresywnych czynników, jak różne substancje chemiczne, np. kwasy. Rura tego typu jest wykonana z kwasoodpornej austenitycznej stali nierdzewnej. Wykazuje znakomite właściwości mechaniczne, jak dobra granica plastyczności i odporność na rozciąganie.

Właściwości rur 1.4541

W ofercie hurtowni wyrobów hutniczych Linstar znajdą Państwo wyłącznie produkty wysokiej klasy. Przez cały czas obecności na rynku (hurtownia Linstar powstała w 2012 roku) nieustannie doskonalimy się w tej branży, by każdego dnia móc zaoferować naszym klientom szeroki wybór produktów doskonałych jakościowo.

W tej kategorii znajdą Państwo rury ze stali nierdzewnej typu 1.4541. To gatunek stali odpornej na różne rodzaje korozji, a także wysokie temperatury i ciśnienie.

Zastosowanie rur 1.4541

Dzięki swoim doskonałym właściwościom chemicznym i mechanicznym, rury żaroodporne i rury kwasoodporne typu 1.4541 są częstym wyborem w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, energetycznym czy petrochemicznym.

Najczęściej wykorzystuje się je do tworzenia elementów łącznikowych, jak obudowy sprzętów generujących wysokie temperatury, a także pierścienie ślizgowe czy rury wydechowe.

Składając zamówienie w hurtowni Linstar, zyskują Państwo gwarancję zakupu produktów najwyższej jakości. Służymy również fachową poradą, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru rur ze stali wysokostopowej znajdziemy kompromisowe rozwiązanie.